Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Jelly Belly Hot Fudge Sundae Demeter Fragrance dla kobiet

Jelly Belly Hot Fudge Sundae Demeter Fragrance dla kobiet

kakaowy
wiśniowy

Jelly Belly Hot Fudge Sundae marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada, nuty słodkie, wanilia i wiśnia.

Meksykańska czekolada Nuty słodkie Wanilia Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jelly Belly Hot Fudge Sundae by Demeter Fragrance.

Jelly Belly Hot Fudge Sundae Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jelly Belly Hot Fudge Sundae marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jelly Belly Hot Fudge Sundae marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Hugo Boss Deep Red Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Jessica Simpson Fancy Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Lulu Castagnette lol ;-) Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Demeter Fragrance Ginger Cookie Ulric de Varens Mini Pink Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Carol`s Daughter Ecstasy