Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance dla kobiet

Miałem: 2

pikantny
dymny

Jelly Belly Blueberry Muffin marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jagoda, wanilia, cukier, nuty słodkie i popcorn.

Jagoda Wanilia Cukier Nuty słodkie Popcorn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jelly Belly Blueberry Muffin by Demeter Fragrance.

Blueberry

Jelly Belly Blueberry Muffin Recenzje Perfum

Jelly Belly Blueberry Muffin by Demeter Fragrance 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jelly Belly Blueberry Muffin marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jelly Belly Blueberry Muffin marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Al-Rehab Deluxe Montale Vanille Absolu Grassroots World Of Your Own M. Micallef Note Vanillee Annick Goutal Vanille Exquise Les Parfums de Rosine Rose Praline Lollia Wish Smell Bent Gelty Pleasures Victoria`s Secret Amber Romance Lush Vanillary Damien Bash Parfum Lucifer Sin Pacifica Indian Coconut Nectar