Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Holy Smoke Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Holy Smoke Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

dymny

Holy Smoke marki Demeter Fragrance to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Holy Smoke został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło i przyprawy.

Kadzidło Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Holy Smoke by Demeter Fragrance.

Holy Smoke Recenzje Perfum

Kage
Kage

Holy Smoke to smolista, bezlitosna spalenizna podana "na wesoło".
Niby są tu jeszcze dymiące zgliszcza: osmolone kruche bale drewna, zwęglone na czarny popiół grudki kadzideł i rozgrzany wosk - elementy tworzące przed pożogą uroczy wiejski kościółek skryty pośród wiekowych sosen - ale wszystko to podlane perfidną słodyczą (choć nadal w klimacie dymu i spalenizny, nie ma mowy o landrynkach czy owockach, raczej są to słodkie przyprawy, goździki etc.).
Całość trochę w stylu jakiegoś wosku zapachowego o "mrocznej" nazwie typu Candle of Death.

Kojarzy mi się z filmami Tima Burtona ;)
Kadzidła jako takiego nie wyczuwam.

Jako gadżet perfumeryjny, dodatek do stroju na Halloween - czemu nie, jeśli komuś nie przeszkadza trwałość rzędu 15 minut...

Arsenicum
Arsenicum

Opisywanie zapachów Demeter to przyjemność. "Szast-prast", i po sprawie. Trwałość do oszacowania z "zatkanym nosem", projekcja również, jedynym zadaniem recenzenta jest odniesienie się do motywu przewodniego "pachnącej księgi z Biblioteki Demeter". Prawdę mówiąc, tytuł tego dzieła, jest chybiony. Czuję tu dużo słodkich, raczej piernikowych (goździk+cynamon) przypraw, złączonych woskiem w jedną słodkawą całość. Efekt jest ciekawy, bo ktoś wymyślił zupełnie nowy typ wróżby, lejąc wosk na orientalne przyprawy - przez klucz, oczywiście! Świeca też nie byle jaka, bo z pszczelego wosku. Ciekawa koncepcja, ale wiadomo, że perfumy marki Demeter, to w większości pachnące ciekawostki, których najzwyczajniej w świecie nie opłaca się nosić, gdyż...
Dwie godziny trwałości, przy słabej projekcji.

vertigo
vertigo

Kadzidło, ale nie takie typowe jak w naszych chrześcijańskich kościołach.
Lżejsze i bardziej słodkie, i trochę woskowe, jak palone świece.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Holy Smoke, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Holy Smoke, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Holy Smoke marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Holy Smoke marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Satellite Padparadscha Serge Lutens Rousse Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes Hermessence Ambre Narguile Yves Saint Laurent Nu Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler A*Men Agent Provocateur L'Agent Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Serge Lutens Daim Blond Lubin Idole L`Artisan Parfumeur Timbuktu Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Giorgio Armani Mania Lalique Perles De Lalique Donna Karan Black Cashmere Fendi Fendi Theorema Caron Parfum Sacre Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Thierry Mugler Angel Eau de Toilette