Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Hershey’s Milk Chocolate Kisses Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Hershey’s Milk Chocolate Kisses Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
mleczny

Hershey’s Milk Chocolate Kisses marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hershey’s Milk Chocolate Kisses został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada i mleko.

Meksykańska czekolada Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hershey’s Milk Chocolate Kisses by Demeter Fragrance.

Hershey’s Milk Chocolate Kisses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hershey’s Milk Chocolate Kisses marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hershey’s Milk Chocolate Kisses marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Boadicea the Victorious Majestic Yves Rocher Vanille Victoria`s Secret Amber Romance Ulric de Varens Mini Pink JoAnne Bassett Sensuous Vanilla M∙A∙C MV3 Farmacia SS. Annunziata Cara Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Ulric de Varens Ciel