Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance dla kobiet

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance dla kobiet

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

HOTKISS Heart Breaker marki Demeter Fragrance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. HOTKISS Heart Breaker został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są morela, imbir i bergamotka; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa) i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Morela Imbir Bergamotka

Jaśmin Goździk (przyprawa) Neroli

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HOTKISS Heart Breaker by Demeter Fragrance.

HOTKISS Heart Breaker Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HOTKISS Heart Breaker marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HOTKISS Heart Breaker marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Gucci Gucci Accenti Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Corday Toujours Moi Houbigant Lutece Van Gils Her Aura by Night Caron En Avion Donna Karan DKNY Women Limited Edition Fifi Chachnil Fifi Chachnil Mary Kay Thinking of You Gres Cabotine Gold