Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance dla kobiet

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance dla kobiet

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

HOTKISS Heart Breaker marki Demeter Fragrance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. HOTKISS Heart Breaker został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są morela, imbir i bergamotka; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa) i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Morela Imbir Bergamotka

Jaśmin Goździk (przyprawa) Neroli

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HOTKISS Heart Breaker by Demeter Fragrance.

HOTKISS Heart Breaker Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HOTKISS Heart Breaker marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HOTKISS Heart Breaker marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Vera Wang Princess Ralph Lauren Notorious Charles of the Ritz Charles of the Ritz Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Keiko Mecheri Oliban Coty Truly Lace Ocean Pacific OP Blend for Women Profumum Roma Volo AZ 686 Bogner Bogner Wood Women Hermes Eau Claire des Merveilles Florascent Casbah