Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

HOTKISS Girly Girl Demeter Fragrance dla kobiet

tropikalny
kokosowy
HOTKISS Girly Girl Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

HOTKISS Girly Girl marki Demeter Fragrance to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. HOTKISS Girly Girl został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ananas, kwiat wanilii, laska wanilii, kokos i liście hibiskusa.

Ananas Kwiat wanilii Laska wanilii Kokos Liście hibiskusa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HOTKISS Girly Girl by Demeter Fragrance.

HOTKISS Girly Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HOTKISS Girly Girl marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HOTKISS Girly Girl marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier mark. mark Jewel Jil Sander Style Pastels Blush Pink Miller Harris Coeur d`Ete Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Boadicea the Victorious Invigorating Costamor Dulcess Amway Anticipate La Maison de la Vanille Vanahe Bath and Body Works Forever Sunshine Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris