Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

HOTKISS Girly Girl Demeter Fragrance dla kobiet

tropikalny
kokosowy
HOTKISS Girly Girl Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

HOTKISS Girly Girl marki Demeter Fragrance to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. HOTKISS Girly Girl został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ananas, kwiat wanilii, laska wanilii, kokos i liście hibiskusa.

Ananas Kwiat wanilii Laska wanilii Kokos Liście hibiskusa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HOTKISS Girly Girl by Demeter Fragrance.

HOTKISS Girly Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HOTKISS Girly Girl marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HOTKISS Girly Girl marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Pilar & Lucy To Twirl All Girly Jil Sander Style Pastels Blush Pink Carol`s Daughter Pearls Abercrombie & Fitch Wakely O Boticario Linked She Voluspa Mignonette Lancome Chrysalide Now or Never Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Revlon Reflections Stacked Style Enchantress Kate Moss Vintage Muse