Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Funeral Home Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Funeral Home Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Funeral Home marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, goździk (roślina), mieczyk, chryzantema, trawa, mahoń i nuty orientalne.

Lilia Goździk (roślina) Mieczyk Chryzantema Trawa Mahoń Nuty orientalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Funeral Home by Demeter Fragrance.

Baiser Vole

Funeral Home Recenzje Perfum

tamara10
tamara10

Tak mam te perfumy, pachną kwiatami cmentarnymi + środek do odkażania ran Octenisept ... butelka 120 ml piękny

2017
Koroshiya
Koroshiya

Przyznam szczerze, że ta - jakże "urocza" i chwytliwa - nazwa wywołała u mnie początkowo ironiczny uśmiech (w stylu 'bitch, please'). Ale przy pierwszej lepszej sposobności zaopatrzyłam się w próbkę. I co? Zrobiło mi się trochę łyso za moje przedwczesne heheszki... Bo - prawdę powiedziawszy - dawno nie spotkałam się z tak sugestywnie oddanym zapachem godnym swej karkołomnej nazwy.

Zapach jest, doprawdy, niepokojący. Z pozoru niewinny, ascetyczny, wręcz świętoszkowaty i nabożny... Ale podskórnie czai się w nim coś zimnego, łzawego i ponurego. Jest jak przedsiębiorca pogrzebowy - skromna elegancja, powaga i dystans, chłodna uprzejmość, powściągliwa małomówność. I coś jeszcze -ledwo uchwytna aura ekscentryzmu graniczącego z mroczną perwersją - bo umówmy się, że COŚ go pchnęło do tej specyficznej profesji. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że jeszcze przed momentem z lodowatym pietyzmem wykonywał ostatni makijaż denatce za zamkniętymi, rzeźbionymi drzwiami... Obok stoi ciężki kamienny wazon z przywiędłym białym kwieciem, którego mdlący aromat tworzy przerażający miks ze środkami do dezynfekcji i subtelną wonią rozkładu. Brrr.

Ewidentnie czuć tu niezbyt świeżą wodę z wazonu - wodę po kwiatach typu "cmentarnego" (lilije, chryzantemy itp.). Uważam, że owo olfaktoryczne dziwadło jest warte poznania, ale raczej nie nadaje się do noszenia - chyba, że przez jakąś młodocianą nekro-gothkę-topielicę... Dla mnie pod tą uładzoną warstewką pozorów kryje się coś odstręczającego, co wprawia mnie w niepożądaną o tej porze roku zadumę wanitatywną :)

2017
amanda
amanda

Mi trudno przyłączyć się do pozostałych osób twierdzących o wiązankach pogrzebowych, wieńcach bo po prostu nie czuję ani konkretnie lilii czy chryzantem i innych kwiatów, tylko jakiś jeden wielki sztuczny plastik zza, którego wyłania się niewyraznie intensywny zapach kwiatów przywiędłych, których łodyżki tkwią od dłuższego czasu w nieświeżej wodzie i zdążyły już podgnić.
Więc jak mniemam jest już po ceremoni i to parę dobrych dni.

Argentum
Argentum

Cyrk na kołach! Myślałem, że to jakiś marketingowy żart, w końcu trzeba na czymś tłuc kasę. Jak ja lubię takie pomyłki...
Kto by pomyślał, że można tak wiernie oddać ten bądź co bądź smutny zapach? Aplikuje perfumy i przenoszę się do najbliższego zakładu pogrzebowego. Zdecydowanie wolę olfaktoryczną, niż rzeczywistą podróż w to miejsce. Znam tylko tę kompozycję Demeter, słyszałem, że marka jest przereklamowana, ale jeśli chodzi o Funeral Home, to... odwalili kawał dobrej roboty - jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Chryzantemy i lilie w przywiędłym wydaniu, przypomina mi się 1 listopad. Pogrzebowe kwiaty to nie wszystko, w tle cały czas pobrzmiewa sztuczna nuta plastikowych wieńców. Nie wiem, jak udało im się ją odwzorować, ale zrobili to świetnie.
Trwałość nie powala, wcale nie cierpię z tego powodu, dwie godziny obcowania z tymi perfumami, mogą przyprawić człowieka o łezkę w oku. Pomimo lichej trwałości, projekcja jest bardzo dobra. Tak dobra, że obudzi nawet nieboszczyka. Mój pokój, przez te dwie godziny zamienił się w prywatny dom pogrzebowy, miejmy nadzieję, że żadna zbłąkana dusza do niego nie zajrzy...

perfumeholic88
perfumeholic88

Lubię zapachowe dziwactwa i od dawna chciałam sprawdzić jak według Demeter pachnie Dom Pogrzebowy i odpowiada on dokładnie moim oczekiwaniom. To zapach wieńców i wiązanek, które dajemy zmarłemu. Duszny zapach lilii, chryzantemy, troszkę gożdzików unosi się w powietrzu i miesza ze smutną atmosferą dookoła. Bliscy opłakują zmarłego, klękają przy otwartej trumnie, szepczą ostatnie pożegnania.
To nie zapach do noszenia globalnie, choć powiem szczerze, że gdyby na mnie projekcja i trwałość nie były tak fatalne ( raptem kilka minut bardzo blisko skóry) to chętnie zaopatrzyłabym się we flaszeczkę tego zapachowego freak´a.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Funeral Home, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Funeral Home, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Funeral Home marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Funeral Home marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Calvin Klein Obsession Christian Dior Poison Esprit de Parfum Bvlgari Black Guerlain Shalimar Eau de Toilette Hermes Un Jardin Sur Le Nil Estée Lauder Youth-Dew Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Yves Saint Laurent Opium Fendi Fendi Theorema Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Yves Saint Laurent Opium Cacharel LouLou Donna Karan Black Cashmere Naomi Campbell Naomi Campbell Christian Dior Midnight Poison Givenchy Amarige Elizabeth Arden Green Tea Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior Pure Poison