Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Funeral Home Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Funeral Home Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Funeral Home marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, goździk (roślina), mieczyk, chryzantema, trawa, mahoń i nuty orientalne.

Lilia Goździk (roślina) Mieczyk Chryzantema Trawa Mahoń Nuty orientalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Funeral Home by Demeter Fragrance.

Baiser Vole

Funeral Home Recenzje Perfum

tamara10
tamara10

-Demeter Funeral home jest kwiatowy, lilie sa metaliczne,sztywne zmieszane z plastikiem .. jest bardzo piekny zapach , po wywietrzeniu porownac mozna do spray na odkazenie ran OCTENISEPT , czyli kopia perfumu Demeter funeral home ...

amanda
amanda

Mi trudno przyłączyć się do pozostałych osób twierdzących o wiązankach pogrzebowych, wieńcach bo po prostu nie czuję ani konkretnie lilii czy chryzantem i innych kwiatów, tylko jakiś jeden wielki sztuczny plastik zza, którego wyłania się niewyraznie intensywny zapach kwiatów przywiędłych, których łodyżki tkwią od dłuższego czasu w nieświeżej wodzie i zdążyły już podgnić.
Więc jak mniemam jest już po ceremoni i to parę dobrych dni.

Argentum
Argentum

Cyrk na kołach! Myślałem, że to jakiś marketingowy żart, w końcu trzeba na czymś tłuc kasę. Jak ja lubię takie pomyłki...
Kto by pomyślał, że można tak wiernie oddać ten bądź co bądź smutny zapach? Aplikuje perfumy i przenoszę się do najbliższego zakładu pogrzebowego. Zdecydowanie wolę olfaktoryczną, niż rzeczywistą podróż w to miejsce. Znam tylko tę kompozycję Demeter, słyszałem, że marka jest przereklamowana, ale jeśli chodzi o Funeral Home, to... odwalili kawał dobrej roboty - jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Chryzantemy i lilie w przywiędłym wydaniu, przypomina mi się 1 listopad. Pogrzebowe kwiaty to nie wszystko, w tle cały czas pobrzmiewa sztuczna nuta plastikowych wieńców. Nie wiem, jak udało im się ją odwzorować, ale zrobili to świetnie.
Trwałość nie powala, wcale nie cierpię z tego powodu, dwie godziny obcowania z tymi perfumami, mogą przyprawić człowieka o łezkę w oku. Pomimo lichej trwałości, projekcja jest bardzo dobra. Tak dobra, że obudzi nawet nieboszczyka. Mój pokój, przez te dwie godziny zamienił się w prywatny dom pogrzebowy, miejmy nadzieję, że żadna zbłąkana dusza do niego nie zajrzy...

perfumeholic88
perfumeholic88

Lubię zapachowe dziwactwa i od dawna chciałam sprawdzić jak według Demeter pachnie Dom Pogrzebowy i odpowiada on dokładnie moim oczekiwaniom. To zapach wieńców i wiązanek, które dajemy zmarłemu. Duszny zapach lilii, chryzantemy, troszkę gożdzików unosi się w powietrzu i miesza ze smutną atmosferą dookoła. Bliscy opłakują zmarłego, klękają przy otwartej trumnie, szepczą ostatnie pożegnania.
To nie zapach do noszenia globalnie, choć powiem szczerze, że gdyby na mnie projekcja i trwałość nie były tak fatalne ( raptem kilka minut bardzo blisko skóry) to chętnie zaopatrzyłabym się we flaszeczkę tego zapachowego freak´a.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Funeral Home, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Funeral Home, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Funeral Home marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Funeral Home marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Christian Dior Poison Esprit de Parfum Calvin Klein Obsession Guerlain Shalimar Eau de Toilette Hermes Un Jardin Sur Le Nil Fendi Fendi Theorema Yves Saint Laurent Opium Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Midnight Poison Elizabeth Arden Green Tea Guerlain Shalimar Christian Dior Poison Dana Tabu Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Cacharel Eden Jessica Simpson Fancy Nights Estée Lauder Cinnabar Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Serge Lutens Serge Noire