Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Earl Grey Tea Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Earl Grey Tea Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Earl Grey Tea marki Demeter Fragrance to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Earl Grey Tea został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka i czarna herbata.

Bergamotka Czarna herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Earl Grey Tea by Demeter Fragrance.

Earl Grey Tea Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Prawdziwa herbata z bergamotką, zero oszustw, idealnie odwzorowane, rześko, herbacianie, aromatycznie, na pozór idealnie.
Musiałam posłać dalej flakonik, bo choć zapach idealny, zwłaszcza na letnią porę, to kompletnie nietrwały.
Mam swoją ulubioną herbatkę - to Kilian Imperial Tea, ta 2ga niesamowicie na mnie trwała.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Earl Grey Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Earl Grey Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Earl Grey Tea marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Earl Grey Tea marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Ayala Moriel Arsenal Air-Val International Disney Mickey Demeter Fragrance Christmas Tree Creed Royal Ceylan Fragonard Les Naturelles: Verveine Fragonard Riviera Riviera Ocean Pacific OP Juice Bond No 9 Nouveau Bowery Smell Bent Debonair Lush Icon Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Anya`s Garden Light