Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dirt Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Dirt Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Dirt Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Dirt marki Demeter Fragrance to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja ziemi.

Esencja ziemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dirt by Demeter Fragrance.

Dirt Recenzje Perfum

Raisa
Raisa

Różne rzeczy tulą dorosłych do snu. Jedni bez pistoletu pod poduszką oka nie zmrużą, inni - bez kieliszka tego lub owego. Są też tacy, co zasypiają tylko w trumnie (znamy, znamy). Mnie - oprócz kilku stron ulubionej akurat i tymczasowo książki - potrzeba jeszcze ziemi. Nie zawsze - bez przesady. Ale wystarczająco czasami, żeby uznać to za jakąś tam regułę.

Moje skojarzenia biegną po najprostszej linii (kryjówka, matka, kryjówka), więc nie będę się rozwodzić. A wybór najczęściej pada na Coven Andrei Maack, o którym może kiedyś napiszę więcej. Ostatnio - skuszona niewysoką ceną - zaopatrzyłam się w odlewkę Dirt.

Hm. No, hm. I cóż by tu oprócz „hm”?...

Właściwie nie wiem, dlaczego ktokolwiek miałby to mieć. A tym bardziej nosić. Z wyjątkiem imprez tematycznych (przebrać się za przybrudzonego kalosza albo za norę, za zawiniątek niedorosłych gałęzi albo za robala). Ewentualnie jeszcze mogłaby w Dirt nosić się osoba zamieszkująca biurowiec bez drzwi i okien, wypełniony tekturą i metalem, osoba doświadczająca natury jedynie w postaci sałaty w dostarczanych punktualnie kanapkach z cateringu. Pewnie kogoś pominęłam.

Hm. To naprawdę nie jest negatywna recenzja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Dirt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Dirt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dirt marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dirt marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk DSQUARED² He Wood L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Acca Kappa Cedro Azzaro Silver Black Calvin Klein CK IN2U POP for Him Cattier Eau Champetre Diptyque Virgilio Etro Via Verri Vintage Limited Edition Fred Hayman 273 Indigo for Men S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne