Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Devils Food Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Devils Food Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
pikantny

Devils Food marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada, cukier, pszenica, kakao i wanilia.

Meksykańska czekolada Cukier Pszenica Kakao Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Devils Food by Demeter Fragrance.

Chocolate Greedy

Devils Food Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Kulinarny monolit, postrach diabetyków. Gdybym zamknął oczy i zdał się jedynie na powonienie, wyobraziłbym sobie ogromny kawał czekoladowego tortu. Mówi się, że Rochas, A*Men przesłodzone. Guzik prawda. Spróbujcie Demeter, a przekonacie co znaczy 100% gourmand. Pierwsze akordy są piorunująco słodkie- wręcz podnoszą cholesterol. Z biegiem chwil energetyczny power słabnie, winę zrzucam na stopień koncentracji( wkońcu to EDC!).Jeśli chodzi o perfumy Demeter, sprawdziło się moje przeczucie, że są albo do kochania albo do nienawidzenia. Tylko dla miłośników gatunku:).
Kompozycja: 6/10
Parametry:6/10
Flakon:4/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Devils Food, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Devils Food, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Devils Food marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Devils Food marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Fumidus Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Nu Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Angel Precious Star 20th Birthday Edition Thierry Mugler Angel Passion Star Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Thierry Mugler Angel Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Faberlic Aora Nejma Nejma 5 Yves Rocher Pur Desir de Lys Isabella Rossellini Daring Rasasi Roohey Tehbak Nejma Nejma 6