Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

Coriander Tea Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
ozonowy
ziołowy

Coriander Tea marki Demeter Fragrance to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra i herbata.

Kolendra Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coriander Tea by Demeter Fragrance.

Coriander Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Coriander Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Coriander Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coriander Tea marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coriander Tea marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Liz Claiborne Curve for Men Alfred Dunhill Desire Blue Halston Halston 1-12 Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Ted Lapidus Creation The Vert Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Humiecki & Graef Skarb Aftelier Trevert Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Cypress Adolfo Dominguez Te Verde