Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

Coriander Tea Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
ozonowy
ziołowy

Coriander Tea marki Demeter Fragrance to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra i herbata.

Kolendra Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coriander Tea by Demeter Fragrance.

Coriander Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Coriander Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Coriander Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coriander Tea marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coriander Tea marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chaumet Chaumet Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo Gant Gant Summer Halston Halston 1-12 Lorenzo Villoresi Yerbamate Jasper Conran Jasper Conran II Man Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Humiecki & Graef Skarb Creed Baie de Genievre Jacques Bogart Eau Fresh Adolfo Dominguez Te Verde