Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Clean Skin Demeter Fragrance dla kobiet

Clean Skin Demeter Fragrance dla kobiet

Clean Skin marki Demeter Fragrance to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Clean Skin został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i cytryna; nutami serca są róża i brzoskwinia; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna

Róża Brzoskwinia

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Skin by Demeter Fragrance.

Clean Skin Recenzje Perfum

Clean Skin by Demeter Fragrance 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Clean Skin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Clean Skin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Skin marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Skin marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Calvin Klein Ck One Graffiti Gap The Lover Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Demeter Fragrance Between the Sheets Avon 60's Mod B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy L`Erbolario Legni Fruttati Krigler Sparkling Diamond April Aromatics Navel Chakra Oil Corine de Farme Witch Irma Mirato Malizia Bon Bons Melody Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain