Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Clean Skin Demeter Fragrance dla kobiet

Clean Skin Demeter Fragrance dla kobiet

Clean Skin marki Demeter Fragrance to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Clean Skin został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i cytryna; nutami serca są róża i brzoskwinia; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna

Róża Brzoskwinia

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Skin by Demeter Fragrance.

Clean Skin Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Wielka wanna z hydromasażem napełniona po brzegi mocno pieniącym się płynem do kąpieli o rozkoszynym zapachu piżma. Świece, lampka różowego Bollingera i w tle aria Pucciniego „O Mio Babbino Caro" i można zapomnieć o całym świecie choć na chwilę. Można, ale nie pachnąć Clean Skin w interpretacji Demeter. Tu nie ma ani grama owoców ani wanilii. Nic, absolutnie nic z podanych nut i spodziewałam się dawki aldehydów i dość mydełkowatego piżma, a dostałam w nos dziwną mieszanką szamponu Johnsons&Johnsons zmieszanego z szamponem Bambino i czymś czego nie potrafię określić, a przypomina starą wodę z wazonu. W tym miejscu robię wielkie oczy i kręcę głową jak można coś takiego stworzyć, bo to nie jest przyjemne i niedobrze się nosi, a już napewno nikt tak nie pachnie po kąpieli, no chyba, że ma zamiar zmyć z siebie resztki dnia w śmierdzącej wodzie z wazona z kroplą dziecięcych szamponów. Niby CS ledwo pachnie i jest szalenie bliskoskórne, ale paskuda dość mocno się naprzykszała w ciągu 2 godz. Nie. Nie wiem co Twórcy sobie myśleli,ale jest źle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Clean Skin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Clean Skin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Skin marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Skin marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
David & Victoria Beckham Intense Instinct Lobogal Lobogal Pour Lui Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Corine de Farme Douceur Nature Figue Susanne Lang Sula Champagne Sugar Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Cale Fragranze d’Autore Assolo Demeter Fragrance Hello Kitty Keiko Mecheri Wild Berries Arno Sorel Magman Teufels Kuche Widow Queen