Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Cinnamon Bun Demeter Fragrance dla kobiet

Cinnamon Bun Demeter Fragrance dla kobiet

cynamonowy
mleczny

Cinnamon Bun marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, wanilia, mleko, cukier i pszenica.

Cynamon Wanilia Mleko Cukier Pszenica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cinnamon Bun by Demeter Fragrance.

Pumpkin Pie

Cinnamon Bun Recenzje Perfum

hasi
hasi

Skrobnę i ja kilka słów choć Dziewczyny właściwie wszystko opisały, a że zapach jest mocno nieskomplikowany to i otwartych drzwi nie będę wywarzać.
Dla mnie to też nie jest zapach słodkich cynamonych bułeczek (przy okazji- jak tragicznie wygląda ten wypiek na powyższym zdjęciu..)tylko gumy Wrigley's Red,w pierwszych minutach żucia oczywiście. :)
Jest mocno cynamonowo, ale ciut ostro- może to imbir albo pieprz ?Mleka i cukru nie odnotowałam.
No i tak się wypsikałam tym i pytanie, co dalej ?Niedziela wieczór, dres i kanapa to chyba jedyne miejsce, gdzie widzę zastosowanie tego zapachu. :)
Urody temu Demeterkowi odmówić nie mogę,ba! naprawdę mi się podoba, ale tak w samym cynamonie do ludzi ?Nie wiem..

Dramered
Dramered

Aaa!

Spryskałam tym zapachem swojego chłopaka. Oprócz Cinnamon Bun, dostało mu się także Rocaille Caron, Angel Eau Sucree oraz Casmir Choparta. Cinnabon Bun jest wyraźnie potężniejszy od każdego z nich, a skropiona nim skóra zaczyna się robić czerwona! Co do samego zapachu - zero ozdób i przebrań, przyprawowa ostrość, paląca i przyprawiająca o kichanie. Nie wyobrażam sobie, jak można to nosić, ale jestem zachwycona :D.

Tam
Tam

Nie da się wiele napisać o tak jednoznacznym zapachu. Cynamon gra tu pierwsze skrzypce, to oczywiste, ale wyczuwam także bardzo silny akcent goździka ( przyprawy), a w bazie także czarny pieprz, nieco gałki muszkatołowej i szczyptę imbiru. Wanilii nie czuję, mleka tym bardziej. Nie jest także zbyt słodko, bo wbrew nazwie, tak nie pachną bułeczki cynamonowe, ale same przyprawy świeżo przygotowane do wypieku.

Zapach jest przyjemny, przenosi natychmist w atmosferę świąt Bożego Narodzenia, tyle, że moim zdaniem jest zupełnie "nieperfumowy". Tak mogłyby pachnieć świece lub zapachy do wnętrz podkręcające świąteczną atmosferę, czy też relaksujące balsamy do kąpieli, ale nie perfumy. Ubrana w nie czułam się nienaturalnie, dziwnie, jakbym miała reklamować baby świąteczne w pobliskim supermarkiecie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Cinnamon Bun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Cinnamon Bun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cinnamon Bun marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cinnamon Bun marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Olivier Durbano Black Tourmaline Donna Karan Black Cashmere M. Micallef Ylang in Gold Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Juliette Has A Gun Calamity J. Maria Candida Gentile Sideris Givenchy Amarige Mariage Molinard Habanita Nasomatto Black Afgano Fendi Fendi Theorema Montale Intense Cafe Estée Lauder Sensuous Charles Jourdan L`Insolent Gucci Gucci pour Homme Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Profumum Roma Oxiana Memo Shams Oud Borsari Violetta di Parma