Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Christmas Tree Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Christmas Tree Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 5
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 2 Chcę: 4

główne akordy
świeży korzenny
aromatyczny
drzewny
świeży
zielony

Christmas Tree marki Demeter Fragrance to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, imbir, mięta i jodła.

Perfumowe Nuty

Pomarańcza Imbir Mięta Jodła

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christmas Tree by Demeter Fragrance.

Ten zapach przypomina mi...  

Christmas Tree Recenzje Perfum

chjena
chjena

Zapachy Demeter jakie są, każdy wie. Dosłowne do bólu, czasem bazujące na naprawdę dziwnych pierwowzorach, co potrafi zaskoczyć zarówno pozytywnie, jak i niekoniecznie... Christmas Tree zapowiadało się naprawdę nieźle, no bo czy jest piękniejszy zapach świąt niż choinki z całym dobrodziejstwem, które na niej wisi? Laski cynamonu, plasterki pomarańczy, cukierki w biało-czerwone paski, polukrowane pierniczki...

Stop, koniec tej rozpusty. Demeter serwuje nam dosłowną interpretację iglaka z lasu, a raczej jego syntetycznej wersji. Woda kolońska pachnie niestety jak łazienkowy sosnowy odświeżacz powietrza... i to by było na tyle, jeśli chodzi o bożonarodzeniowe skojarzenia.

Ja wiem, że Demeter nie produkuje tytanów trwałości, ale kilka innych zapachów trzymało się na mnie spokojnie parę godzin. Christmas Tree znika po dosłownie 30 minutach.

Niestety, bardzo pesymistyczny to koniec Gwiazdki...

Dec
27
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Christmas Tree by Demeter Fragrance 1.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Christmas Tree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Christmas Tree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christmas Tree marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christmas Tree marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Creed Neroli Sauvage Salvador Dali Dalistyle Frederic Malle Outrageous! Pierre Balmain Monsieur Balmain Lacoste Challenge Ocean Pacific OP Juice Gendarme Gendarme Green DSH Perfumes Menthe Moderne Caswell Massey Verbena Amway Opportune Intelligent Nutrients Awaken Intelligent Nutrients Innercalm

Popularne marki i zapachy: