Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Christmas Tree Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Christmas Tree Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Christmas Tree marki Demeter Fragrance to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, imbir, mięta i jodła.

Pomarańcza Imbir Mięta Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christmas Tree by Demeter Fragrance.

Christmas Tree Recenzje Perfum

chjena
chjena

Zapachy Demeter jakie są, każdy wie. Dosłowne do bólu, czasem bazujące na naprawdę dziwnych pierwowzorach, co potrafi zaskoczyć zarówno pozytywnie, jak i niekoniecznie... Christmas Tree zapowiadało się naprawdę nieźle, no bo czy jest piękniejszy zapach świąt niż choinki z całym dobrodziejstwem, które na niej wisi? Laski cynamonu, plasterki pomarańczy, cukierki w biało-czerwone paski, polukrowane pierniczki...

Stop, koniec tej rozpusty. Demeter serwuje nam dosłowną interpretację iglaka z lasu, a raczej jego syntetycznej wersji. Woda kolońska pachnie niestety jak łazienkowy sosnowy odświeżacz powietrza... i to by było na tyle, jeśli chodzi o bożonarodzeniowe skojarzenia.

Ja wiem, że Demeter nie produkuje tytanów trwałości, ale kilka innych zapachów trzymało się na mnie spokojnie parę godzin. Christmas Tree znika po dosłownie 30 minutach.

Niestety, bardzo pesymistyczny to koniec Gwiazdki...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Christmas Tree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Christmas Tree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christmas Tree marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christmas Tree marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau du Sud Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Compagnia Delle Indie Colognia Atelier Flou Eau d`Aviateur Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine Eclectic Collections Factor Tallulah Jane 333 Acorelle Lotus Bambou Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin