Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Chocolate Chip Cookie Demeter Fragrance dla kobiet

Chocolate Chip Cookie Demeter Fragrance dla kobiet

kakaowy
orzechowy

Chocolate Chip Cookie marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada, biała czekolada, wanilia, cukier, pszenica i orzech włoski.

Meksykańska czekolada Biała czekolada Wanilia Cukier Pszenica orzech włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolate Chip Cookie by Demeter Fragrance.

Chocolate Chip Cookie Recenzje Perfum

Chocolate Chip Cookie by Demeter Fragrance 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolate Chip Cookie marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolate Chip Cookie marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Elizabeth Arden Provocative Interlude La Perla Eclix Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Demeter Fragrance Apple Pie Les Nereides Douceur de Vanille Demeter Fragrance Sugar Cookie Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Yves Rocher Cap Nature Vanille Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense Demeter Fragrance Chococat