Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Chocolate Chip Cookie Demeter Fragrance dla kobiet

Chocolate Chip Cookie Demeter Fragrance dla kobiet

kakaowy
orzechowy

Chocolate Chip Cookie marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada, biała czekolada, wanilia, cukier, pszenica i orzech włoski.

Meksykańska czekolada Biała czekolada Wanilia Cukier Pszenica orzech włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolate Chip Cookie by Demeter Fragrance.

Chocolate Chip Cookie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolate Chip Cookie marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolate Chip Cookie marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Coppeneur Eau de Cacao Yves Rocher Ode à l'amour Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Boadicea the Victorious Adoration Yves Rocher Vanille Lush Vanillary Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Ava Luxe Loves True Bluish Light Parfume de Vanille Strawberry Vanilla Sabon Oneg (Patchouli Vanilla)