Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 3

kakaowy
wiśniowy
tonka (coumarin)

Chococat marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Chococat został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada i wiśnia.

Meksykańska czekolada Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chococat by Demeter Fragrance.

Chococat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Chococat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Chococat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chococat marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chococat marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Guerlain La Petite Robe Noire Red Pearl Red Pearl Boadicea the Victorious Majestic Tonatto Profumi Magnifico Demeter Fragrance Always Sexy Beyonce Heat Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Sage Machado Onyx Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo