Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

kakaowy
wiśniowy
migdałowy

Chococat marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Chococat został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada i wiśnia.

Meksykańska czekolada Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chococat by Demeter Fragrance.

Chococat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Chococat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Chococat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chococat marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chococat marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Montale Chocolate Greedy Calypso St. Barth Lea Grassroots World Of Your Own Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Laurence Dumont Vanille Bourbon Parfume de Vanille Cherry Vanilla UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Jessica Simpson Dessert Treats Candy