Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Chai Tea Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Chai Tea Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
lekko korzenny

Chai Tea marki Demeter Fragrance to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chai Tea został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są przyprawy i nuty zielone; nutami serca są goździk (przyprawa), imbir, kardamon, cynamon, anyż gwiazdkowaty i papryka; nutami bazy są herbata, mleko i cukier.

Przyprawy Nuty zielone

Goździk (przyprawa) Imbir Kardamon Cynamon Anyż gwiazdkowaty Papryka

Herbata Mleko Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chai Tea by Demeter Fragrance.

Chai Tea Recenzje Perfum

Chai Tea by Demeter Fragrance 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Chai Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Chai Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chai Tea marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chai Tea marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Etro Anice Joop! Jump Summer Temptation Otto Kern Otto Kern Man Odori Zafferano s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Gendarme 7 Sinful Scents Rage DSH Perfumes Piment et Chocolat D.S. & Durga Coriander Ralph Lauren Big Pony 3 Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Esme Rene Adam's Secret