Marki » D E » « Grupy

Bubble Gum Demeter Fragrance dla kobiet

Mam: 2

kwaśny
gourmandowy

Bubble Gum marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty słodkie i nuty owocowe.

Nuty słodkie Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bubble Gum by Demeter Fragrance.

Bubble Gum Recenzje Perfum

Perelka
Perelka

Oj to jest bardzo nieudany zapach. Przypomina mi coś medycznego...gips? bandaż?
A gdzie jest guma do żucia? Kiedy po kilku - kilkunastu minutach ustaje - nareszcie - ten medyczny zapach, można wyczuć coś na kształt gumy do żucia. Nie ma ona jednak wysokiej jakości i znika po kolejnych kilku minutach. Nie czuję żalu ani nie tęsknię ;)

Dodam jeszcze, że uwielbiam zapach gumy do żucia, jak np. różowa orbit dla dzieci, kocham żelki tutti frutti i tym podobne słodkości... tutaj niestety nie ma z nimi wiele wspólnego.

justyna.neyman
justyna.neyman

No kupiłam. W ciemno. Tym razem rozczarowanie.
Ujęcie zapachu gumy balonowej mnie zaskoczyło - gdyż nie tyle z balonówą mamy do czynienia, tylko z takim czymś do żucia w czerwonym papierku, sprowadzane to było z USA (dawne czasy). Dla mnie - jako dziecka - niestrawne, bo co prawda słodycz i łakomstwo powodowało sięganie po tę gumę, ale paliła w gębie jakimś ni to imbirem, ni to cynamonem i żałowałam, że nie mam silnej woli.
Właściwie w sensie zapachowym powinno być ok - jest ostro, słodko, ale...
No właśnie. Mimo, że nie unikam "chemiczności" w perfumach (a nawet wprost przeciwnie), jednak powinien być to środek użyty świadomie, kreujący, a tutaj nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wynika ze słabej jakości składników. Bardziej, niż perfumy, przypomina spray na osy (do wabienia ich - tylko po co?). Trwałość - nie jestem miarodajna, bo jak niejednokrotnie mówiłam, jeśli mnie zapach drażni, to trzyma się i trzyma. Coś jest w Bubble Gum dla mnie nie do zniesienia - czyli krótko mówiąc : pomysł tak, wykonanie nie.
Na plus - brak akcentów "dziewczęcych", czyli infantylnej słodyczy.
Pytanie : jak reagowałabym na BG, gdybym lubiła palącą gumę w czerwonym papierku? Pewnie nie byłabym tak surowa. Odlewkę zostawię - jako ciekawostkę. Może przyjdą mi do głowy inne pomysły, poza wabieniem os, jak ją wykorzystać?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Bubble Gum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Bubble Gum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bubble Gum marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bubble Gum marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition The Body Shop Patchouli Paul Sebastian Design for Men Salvador Dali Salvador Demeter Fragrance Holy Water Gendarme Gendarme V Washington Tremlett Notting Hill Carnival David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice Etro Relent Porsche Design The Essence Summer Ice Love & Toast Persimmon Plum Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Women