Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Brownie Demeter Fragrance dla kobiet

Brownie Demeter Fragrance dla kobiet

kakaowy
orzechowy

Brownie marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada, cukier, kakao, wanilia, pszenica i orzech laskowy.

Meksykańska czekolada Cukier Kakao Wanilia Pszenica Orzech laskowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brownie by Demeter Fragrance.

Brownie Recenzje Perfum

amanda
amanda

Pyszniasta czekolada,czuć jej dobrą jakość ponieważ sporo w niej kakao,którego piękny aromat unosi się znacząco w zapachu.
Pamiętam dawniej w sklepach z samymi słodyczami,kiedy przekraczało się próg tej świątyni wszelakiej łakoci unosił się szczególnie wspaniały zapach czekolad i cukierków czekoladowych.
Nie wiem dlaczego już teraz tak nie pachnie.
Właśnie ten zapach to odzwieciedlenie nie tylko dobrej jakości czekolady,ale zapachu tychże sklepów.

vertigo
vertigo

Brownie - pychota!
Zapach przede wszystkim czekoladowy, mi bardziej przypomina czekoladowy torcik niż brownie, bo dużo też w nim wanilii, cukru, gorzkawego kakao i orzechów (tak!) i ma taką trochę tłustą - maślaną - jakość.

Gdybym była fanką zapachów czekoladowych / kakaowych, na pewno rozejrzałabym się za buteleczką tego smakołyku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Brownie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Brownie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brownie marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brownie marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Al-Rehab Deluxe Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Les Parfums de Rosine Rose Praline Lavanila Laboratories Vanilla Spice Kenzo 5:40 PM in Madagascar Red Pearl Red Pearl Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Voluspa Jasmine Brown Sugar Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne