Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Apple Pie Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Apple Pie Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Apple Pie marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Apple Pie został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, cynamon, zielone jabłko, cukier i pszenica.

Gałka muszkatołowa Cynamon Zielone jabłko Cukier Pszenica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apple Pie by Demeter Fragrance.

Apple Pie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Apple Pie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Apple Pie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apple Pie marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apple Pie marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Al-Rehab Deluxe Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Montale Chocolate Greedy The Body Shop Vanilla Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Demeter Fragrance Cinnamon Bun Voluspa Jasmine Brown Sugar Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Carol`s Daughter Almond Cookie