Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aphrodite's Slipper Orchid Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Aphrodite's Slipper Orchid Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

miodowy
cynamonowy

Aphrodite's Slipper Orchid marki Demeter Fragrance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aphrodite's Slipper Orchid został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea, cynamon, goździk (przyprawa), miód i siano.

Orchidea Cynamon Goździk (przyprawa) Miód Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodite's Slipper Orchid by Demeter Fragrance.

Aphrodite's Slipper Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Aphrodite's Slipper Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Aphrodite's Slipper Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodite's Slipper Orchid marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodite's Slipper Orchid marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Gianfranco Ferre Essence d’eau Vivienne Westwood Anglomania Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Montana Montana Mood Soft Cacharel Lou Lou Blue Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Etro Heliotrope Jeanne Arthes Cobra Bruno Acampora Iranzol Floris Snow Rose David & Victoria Beckham Intimately Yours Women