Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aphrodite's Slipper Orchid Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Aphrodite's Slipper Orchid Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

miodowy

Aphrodite's Slipper Orchid marki Demeter Fragrance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aphrodite's Slipper Orchid został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea, cynamon, goździk (przyprawa), miód i siano.

Orchidea Cynamon Goździk (przyprawa) Miód Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodite's Slipper Orchid by Demeter Fragrance.

Aphrodite's Slipper Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Aphrodite's Slipper Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Aphrodite's Slipper Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodite's Slipper Orchid marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodite's Slipper Orchid marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Lalique Lalique Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Ted Baker Secondscent Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Gloria Vanderbilt Fatale Moschino Toujours Glamour Revlon Bling Bling