Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Angel Food Demeter Fragrance dla kobiet

migdałowy
kokosowy
orzechowy

Angel Food marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, cukier, kokos, pszenica i migdał.

Wanilia Cukier Kokos Pszenica Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Food by Demeter Fragrance.

Angel Food Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Ja nie czuję w Angel Food ciasteczek ani migdałów, ani kokosa, jedynie bardzo milusińską wanilię z cukrem, może odrobinę mączną. Słoooodkie.
Zapach bardzo szybko znika za skóry.
Nie jadłam nigdy oryginalnego Angel Food Cake, więc nie mam porównania z wzorcem.

Anruth
Anruth

Diabeł w Devils Food częstuje nas czekoladowym ciastem mocno okraszonym alkoholem. Dla odmiany anielski pokarm pachnie maślanymi ciastkami prosto z ciastkarni. Ciastka mają w sobie chrupiące migdały. Całość zwieńczona jest wiórkami kokosowymi, nie jest ich dużo, jednak ich obecność jest zaznaczona i wyczuwalna. Jest słodko, smakowicie. Na pochmurne leniwe wieczory, pod kocem z książką, herbatą i zapachem maślanych ciasteczek :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Angel Food, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Angel Food, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Food marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Food marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Secret Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Demeter Fragrance Banana Flambee Celine Fever Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Montale Sweet Oriental Dream Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice SoOud Ouris Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Florascent Aqua Composita Umami Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver