Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Always Sexy Demeter Fragrance dla kobiet

Always Sexy Demeter Fragrance dla kobiet

miodowy
żółtych kwiatów

Always Sexy marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, imbir, przyprawy, biały miód, gałka muszkatołowa, paczula, ylang-ylang i bergamotka.

Wanilia Imbir Przyprawy Biały miód Gałka muszkatołowa Paczula Ylang-ylang Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Always Sexy by Demeter Fragrance.

Always Sexy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Always Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Always Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Always Sexy marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Always Sexy marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Caprice Reglisse Montale Sweet Oriental Dream Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Demeter Fragrance Marshmallow Demeter Fragrance Ginger Cookie Ulric de Varens Mini Sexy Love & Toast Honey Coconut MAC MV3 Parfume de Vanille Strawberry Vanilla I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Romane Jet 365 Romantic Getaway Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne