Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

Always Calm Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Always Calm Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Always Calm marki Demeter Fragrance to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata, lawenda, lima i wetyweria.

Herbata Lawenda Lima Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Always Calm by Demeter Fragrance.

Always Calm Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Z zapachami Demeter albo się trafi, albo nie, przy tym raczej to 2gie. Duże aspiracje, często w praktyce rozczarowania.
Tym zapachem jako tako się nie rozczarowałam, bo jak nazwa zapowiadała ma jakiś taki klimat rozleniwienia, uspokojenia, koi i aromaterapeutyzuje - o ile takie słowo ma w ogóle rację bytu :) - jak nie ma to będzie taki mały neologizm.
Jest przede wszystkim fioletowa lawenda odpowiadająca za taki nastrój, jest trochę nut świeżych, trochę drzewnych, ale zapach się niczym nie wyróżnia.
Dosyć damskie wydanie lawendy, ale nie zachwyca - tyle dobrze, że obyło się bez nut męskich, kolońskich, że raczej wyszedł miękki efekt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Always Calm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Always Calm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Always Calm marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Always Calm marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Guy Laroche Horizon Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer M∙A∙C Creations Greenify DSH Perfumes Celadon : A Velvet Green Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Jovan White Musk Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Grass Parfums Berdoues Thea Verde Miller et Bertaux L’eau de parfum #3 Green, green and green Adolfo Dominguez Te Verde