Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Paris Rouge Delle Grazie dla kobiet

Paris Rouge Delle Grazie dla kobiet

Paris Rouge Delle Grazie dla kobiet Zdjęcia Paris Rouge Delle Grazie dla kobiet Zdjęcia Paris Rouge Delle Grazie dla kobiet Zdjęcia

Paris Rouge marki Delle Grazie to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Rouge został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robertet. Nutami głowy są frezja, heliotrop i bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Frezja Heliotrop Bergamotka

Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Rouge by Delle Grazie.

Paris Rouge Recenzje Perfum

zielona
zielona

Zdecydowanie zmysłowy. Słodki i miękki, jak obsypana połyskującym pudrem skóra. Pudrowy, ale nie mdły; kwiatowy, ale nie dosłowny. W głębi wyczuwalny soczysty jaśmin i typowo "olejkowa", orientalna baza z sandałowcem na czele. Z czasem coraz bardziej się wyorientalnia, a puder zostaje zastąpiony kremem.
Po ok. godzinie zaczyna blednąć, przypominając mi w ostatnim [apetycznym] tchnieniu Hedonist.
Pomysłowe opakowanie z dwoma pięterkami na flakon i pompkę. Sam flakon uroczy i kobiecy. Nie pogardziłabym ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Delle Grazie Paris Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Delle Grazie Paris Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Rouge marki Delle Grazie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Rouge marki Delle Grazie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Nahema Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) La Prairie Silver Rain Caron Montaigne Charles Jourdan L`Insolent Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Humiecki & Graef Clemency Ayala Moriel Tamya Yves Rocher Shafali Fleur Rare Roberta di Camerino Donna R Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli O Boticario Floratta Ruby