Marki » D E » szyprowe « Grupy

L`original Decleor dla mężczyzn

L`original Decleor dla mężczyzn

L`original marki Decleor to szyprowe perfumy dla mężczyzn. L`original został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`original by Decleor.

L`original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Decleor L`original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Decleor L`original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`original marki Decleor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`original marki Decleor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Oriflame Amethyst Fatale La Perla Parfum Prive Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Ormonde Jayne Ormonde Man biehl parfumkunstwerke mb02 Roberto Capucci R de Capucci Lancome Sagamore Revillon French Line Frank Los Angeles Frank No.3 Kiss Cosmetics Kiss Him D.S. & Durga M'Head Reds Amouage Memoir Woman