Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Frutti Rossi Deborah dla kobiet

Frutti Rossi Deborah dla kobiet

Frutti Rossi marki Deborah to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są czarna porzeczka, malina i piwonia; nutami bazy są cukier, wanilia i piżmo.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki

Czarna porzeczka Malina Piwonia

Cukier Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frutti Rossi by Deborah.

Frutti Rossi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Frutti Rossi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Frutti Rossi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frutti Rossi marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frutti Rossi marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Showtime EDT Oscar de la Renta Intrusion Crabtree & Evelyn Found IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Mexx XX Very Wild Stacked Style Dolce Dew La Perla Ruby Perlage Avril Lavigne Forbidden Rose Sinfonia di Note Coeur de Noisette Payard Lychee Mousse Michel Germain Tattoo Michel Germain Sexual Sugar