Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Frutti Rossi Deborah dla kobiet

Frutti Rossi Deborah dla kobiet

Frutti Rossi marki Deborah to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są czarna porzeczka, malina i piwonia; nutami bazy są cukier, wanilia i piżmo.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki

Czarna porzeczka Malina Piwonia

Cukier Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frutti Rossi by Deborah.

Frutti Rossi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Frutti Rossi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Frutti Rossi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frutti Rossi marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frutti Rossi marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Victoria`s Secret Succulent Kylie Minogue Showtime EDP Hard Candy Hard Candy IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Creed Ambre Cannelle Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Pamela Anderson Malibu Night Faberlic Chateaux de la Loire Parfums DelRae Emotionnelle Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume Coleen Rooney Coleen X Black