Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fisichella Deborah dla mężczyzn

Fisichella Deborah dla mężczyzn

Fisichella marki Deborah to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fisichella został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, woda morska, kardamon i różowy pieprz; nutami serca są lawenda, szałwia muszkatołowa, konwalia, piwonia i nuty zielone; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i piżmo.

Mandarynka Bergamotka Woda morska Kardamon Różowy pieprz

Lawenda Szałwia muszkatołowa Konwalia Piwonia Nuty zielone

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Paczula mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fisichella by Deborah.

Fisichella Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Fisichella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Fisichella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fisichella marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fisichella marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Mexx Mexx Pure Life Man Caron Eaux de Caron Pure Usher Usher He Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Avon Mesmerize for Women Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Bella Bellissima Perfect Man Best Company Best Company CnR Create Scorpio for Men Huitieme Art Parfums Fareb