Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Be Gourmand - Soft Sugar Deborah dla kobiet

Be Gourmand - Soft Sugar Deborah dla kobiet

karmelowy

Be Gourmand - Soft Sugar marki Deborah to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Be Gourmand - Soft Sugar został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są frezja i bergamotka; nutami serca są truskawka i cukier; nutami bazy są karmel, wanilia i piżmo.

Frezja Bergamotka

Truskawka Cukier

Karmel Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Gourmand - Soft Sugar by Deborah.

Be Gourmand - Soft Sugar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Be Gourmand - Soft Sugar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Be Gourmand - Soft Sugar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Gourmand - Soft Sugar marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Gourmand - Soft Sugar marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Hard Candy Hard Candy Bath and Body Works Brown Sugar & Fig S-Perfume 100% Love Alain Delon Samourai Woman Love Gold Victoria`s Secret Coconut Passion Gale Hayman Delicious Chocolate Ulric de Varens Mini Vanille Pamela Anderson Malibu Day Sprezzatura 751 Amori Erranti Kate Moss Vintage Muse Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris