Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Be Gourmand - Lovely Cream Deborah dla kobiet

Be Gourmand - Lovely Cream Deborah dla kobiet

Be Gourmand - Lovely Cream marki Deborah to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Be Gourmand - Lovely Cream został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima i cytryna; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Lima Cytryna

Magnolia

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Gourmand - Lovely Cream by Deborah.

Be Gourmand - Lovely Cream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Be Gourmand - Lovely Cream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Be Gourmand - Lovely Cream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Gourmand - Lovely Cream marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Gourmand - Lovely Cream marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Fleur Defendue Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Pilar & Lucy To Twirl All Girly Juicy Couture Viva la Juicy Koto Parfums Hello Kitty Woman Costamor Dulcess O Boticario Egeo Dolce Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Jeanne Arthes Sexy Me No1 GoodTrueBeautiful Lovelily Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume