Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Be Gourmand - Candy Fruit Deborah dla kobiet

Be Gourmand - Candy Fruit Deborah dla kobiet

Be Gourmand - Candy Fruit marki Deborah to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Be Gourmand - Candy Fruit został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza i czarna porzeczka; nutą serca jest czerwone jagody; nutami bazy są mleko, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Czarna porzeczka

Czerwone jagody

Mleko Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Gourmand - Candy Fruit by Deborah.

Be Gourmand - Candy Fruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Be Gourmand - Candy Fruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Be Gourmand - Candy Fruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Gourmand - Candy Fruit marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Gourmand - Candy Fruit marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Bijan Bijan VIP Women Elizabeth Arden 5th Avenue Style Oriflame Divine Sensual Linari Angelo di Fiume Victoria`s Secret Berry Kiss Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Laurence Dumont Vanille Monoi Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Smell Bent Prairie Nymph Ulric de Varens Ottomane Michel Germain Sexual Femme