Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Be Gourmand - Candy Fruit Deborah dla kobiet

Be Gourmand - Candy Fruit Deborah dla kobiet

Be Gourmand - Candy Fruit marki Deborah to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Be Gourmand - Candy Fruit został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza i czarna porzeczka; nutą serca jest czerwone jagody; nutami bazy są mleko, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Czarna porzeczka

Czerwone jagody

Mleko Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Gourmand - Candy Fruit by Deborah.

Be Gourmand - Candy Fruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Be Gourmand - Candy Fruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Be Gourmand - Candy Fruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Gourmand - Candy Fruit marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Gourmand - Candy Fruit marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Lolita Lempicka Caprice Violette The Body Shop Chymara Juicy Couture Viva la Juicy Elizabeth Arden 5th Avenue Style Koto Parfums Hello Kitty Woman Krigler Subtle Orchid Laurence Dumont Figue Sauvage Revlon Pink Happiness Delicate Moments Stacked Style Fiore Flirt Molinard Tendre Friandise Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey