Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Le Petit Parfum Pink Couture DayNa Decker dla kobiet

Le Petit Parfum Pink Couture DayNa Decker dla kobiet

Le Petit Parfum Pink Couture marki DayNa Decker to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Le Petit Parfum Pink Couture został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fasolka tonka, frezja, magnolia, malina, liczi i drzewo tekowe.

Fasolka tonka Frezja Magnolia Malina Liczi Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Petit Parfum Pink Couture by DayNa Decker.

Le Petit Parfum Pink Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DayNa Decker Le Petit Parfum Pink Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DayNa Decker Le Petit Parfum Pink Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Petit Parfum Pink Couture marki DayNa Decker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Petit Parfum Pink Couture marki DayNa Decker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino V Ete Esprit Esprit Collection Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Luciano Soprani D Luciano Soprani Victoria`s Secret Isle of Pink Profumum Roma Acqua e Zucchero Grassroots Happily Ever After Gai Mattiolo Gai Mattiolo Jasper Conran Jasper Conran II Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Marc de la Morandiere Ayako Des Filles a la Vanille Je T'aime