Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Le Petit Parfum Pink Couture DayNa Decker dla kobiet

Le Petit Parfum Pink Couture DayNa Decker dla kobiet

Le Petit Parfum Pink Couture marki DayNa Decker to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Le Petit Parfum Pink Couture został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fasolka tonka, frezja, magnolia, malina, liczi i drzewo tekowe.

Fasolka tonka Frezja Magnolia Malina Liczi Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Petit Parfum Pink Couture by DayNa Decker.

Le Petit Parfum Pink Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DayNa Decker Le Petit Parfum Pink Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DayNa Decker Le Petit Parfum Pink Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Petit Parfum Pink Couture marki DayNa Decker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Petit Parfum Pink Couture marki DayNa Decker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Donna Karan DKNY Be Delicious Versace Red Jeans Cacharel Noa Perle Escada Sunset Heat Davidoff Cool Water Wave Roberto Verino Verino Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Lulu Castagnette Luluforever Otto Kern Signature Women Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Mally Mally