Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms DayNa Decker dla kobiet

Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms DayNa Decker dla kobiet

Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms marki DayNa Decker to kwiatowe perfumy dla kobiet. Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cedr virginia, lima, konwalia, czerwone jabłko i ananas.

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Lima Konwalia Czerwone jabłko Ananas

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms by DayNa Decker.

Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DayNa Decker Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DayNa Decker Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms marki DayNa Decker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Petit Parfum Jacaranda Blossoms marki DayNa Decker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Sheer Veil Annick Goutal Neroli Fragonard Fragonard Juicy Couture Eau de Couture Burberry Burberry London Special Edition for Women Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Egofacto Me Myself & I Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Oriflame City Jungle Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai