Marki » D E » orientalne « Grupy

Silver Shadow Private Davidoff dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

skórzany
Silver Shadow Private Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Shadow Private marki Davidoff to orientalne perfumy dla mężczyzn. Silver Shadow Private został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i kardamon; nutami serca są lawenda i fiołek; nutami bazy są piżmo, skóra i nuty drzewne.

Cytryna Bergamotka Kardamon

Lawenda Fiołek

Piżmo Skóra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Shadow Private by Davidoff.

Silver Shadow Private Recenzje Perfum

Silver Shadow Private by Davidoff 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Silver Shadow Private, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Silver Shadow Private, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Shadow Private marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Shadow Private marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Escada Escada pour Homme Frederic Malle Musc Ravageur Avon Imari Seduction Mauboussin Mauboussin Topaze Stella Cadente Miss Me Discrete Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Lavanila Laboratories Pure Vanilla L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Damien Bash Parfum Lucifer No.3