Marki » D E » orientalne « Grupy

Silver Shadow Private Davidoff dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

skórzany
Silver Shadow Private Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Shadow Private marki Davidoff to orientalne perfumy dla mężczyzn. Silver Shadow Private został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i kardamon; nutami serca są lawenda i fiołek; nutami bazy są piżmo, skóra i nuty drzewne.

Cytryna Bergamotka Kardamon

Lawenda Fiołek

Piżmo Skóra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Shadow Private by Davidoff.

Silver Shadow Private Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Silver Shadow Private, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Silver Shadow Private, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Shadow Private marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Shadow Private marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Tom Ford Amber Absolute Avon Little Black Dress Chanel Allure Homme Edition Blanche Esteban Sensuelle Russie Montale Aoud Ambre Etro Ambra Renee Amber Oriflame Nomadic Him Oriflame Amber Elixir Ajmal Mawsouf Tesori d`Oriente Ambra Indiana Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M