Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Silver Shadow Altitude Davidoff dla mężczyzn

Silver Shadow Altitude Davidoff dla mężczyzn

Silver Shadow Altitude Davidoff dla mężczyzn Filmy
Silver Shadow Altitude Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Silver Shadow Altitude Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Silver Shadow Altitude Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Shadow Altitude marki Davidoff to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Silver Shadow Altitude został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są jagody jałowca, i grejpfrut; nutami serca są kminek, cedr, kardamon i seler; nutami bazy są piżmo, drzewo kaszmirowe i kadzidło.

Jagody jałowca Grejpfrut

Kminek Cedr Kardamon Seler

Piżmo Drzewo kaszmirowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Shadow Altitude by Davidoff.

Silver Shadow Altitude Recenzje Perfum

samuel
samuel

Zapach bez wyrazu,bak mu pazura,ponizej przecietnej.Trwalosc i projekcja bardzo slaba.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Silver Shadow Altitude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Silver Shadow Altitude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Shadow Altitude marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Shadow Altitude marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Givenchy Givenchy Play Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Azzaro Chrome Lalique Lalique Pour Homme Equus Chanel Bleu de Chanel Michael Kors Michael for Men Boucheron Jaipur Homme Valentino V pour Homme Viktor&Rolf Antidote Thierry Mugler A*Men Pure Havane Versace Dreamer Custo Barcelona Blue Wind Hugo Boss Hugo XY Davidoff Cool Water Dolce&Gabbana D&G Masculine Rasasi Egra Men Creed Aventus Thierry Mugler A*Men