Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Silver Shadow Davidoff dla mężczyzn

Silver Shadow Davidoff dla mężczyzn

Mam: 7 Miałem: 12 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Silver Shadow Davidoff dla mężczyzn Filmy
Silver Shadow Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Silver Shadow Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Shadow marki Davidoff to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Silver Shadow został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są cedr virginia, kolendra i gorzka pomarańcza; nutami serca są paczula, szafran i goździk (przyprawa); nutami bazy są mech dębowy, ambra, benzoes i cynamon.

Cedr Virginia Kolendra Gorzka pomarańcza

Paczula Szafran Goździk (przyprawa)

Mech dębowy Ambra Benzoes Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Shadow by Davidoff.

Silver Shadow Recenzje Perfum

Roq
Roq

Kupiłem kiedyś w bardzo atrakcyjnej cenie, bo całkiem fajnie pachniał.
Flakon też przyciągnął moją uwagę. Gdzieś musiał być haczyk, bo kompozycja naprawdę udana.
Elegancki, męski bez dwóch zdań, trochę uwodzicielski i lekko mroczny.
Jasnobrązowa zawartość obiecywała coś skórzano-tytoniowego.
Haczyk tkwił w dość mizernej trwałości.
Ciekawostką jest fakt, że twórcą tej kompozycji jest sam Francis Kurkdjian...
Cóż... Widocznie nie starczało mu do pierwszego, więc wziął ekstra fuchę od Davidoff'a i stąd Silver Shadow.
Szkoda, że rozkosz obcowania z tym zapachem trwa około trzech godzin, bo gdyby był dwukrotnie trwalszy, kto wie, czy nie zawojowałby rynku. Innymi słowy, moim skromnym zdaniem, Silver Shadow to zaprzepaszczona szansa na sukces...

Marcin__
Marcin__

Jest to najbardziej korzenny zapach od Davidoffa jaki testowalem. I nie waham sie tego powiedziec, najlepszy. Jest cieply, rozgrzewa, idealnie nadaje sie na zime. W nutkach czuc ziolka(przede wszystkim kolendre, paczule na szczescie mniej), w tym szafran, co jest rzadko spotykane. Ladnie wkomponowuje sie tez w to pomarancza. Nuta bazy jest za to dziwna, ale pasuje calosciowo do kompozycji. Nie zgadzam sie, ze dla starszych mezczyzn, na mnie lezy bardzo ladnie. Trwaly, ok. 6 h trzyma z dobra projekcja(ale wersja Pure Blend jest trwalsza i projekcje ma jeszcze lepsza.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Silver Shadow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Silver Shadow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Shadow marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Shadow marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Polo Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Calvin Klein Obsession for Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Givenchy Givenchy Gentleman Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Pour Monsieur L`Occitane en Provence Eau des Baux Cartier Santos de Cartier Boucheron Jaipur Homme S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Cartier Pasha de Cartier Davidoff Silver Shadow Pure Blend Baldessarini Strictly Private Givenchy Very Irresistible for men Yves Saint Laurent M7 Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Dolce&Gabbana D&G Davidoff Zino Davidoff ScentStory 24 Gold