Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Hot Water Davidoff dla mężczyzn

gorzki
Hot Water Davidoff dla mężczyzn Filmy
Hot Water Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Hot Water Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Hot Water marki Davidoff to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Hot Water został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są piołun i bazylia; nutami serca są papryka i paczula; nutami bazy są styraks i benzoes.

Piołun Bazylia

Papryka Paczula

Styraks Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Water by Davidoff.

Hot Water Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Dałam się zwieść ogólnemu zachwytowi i zakupiłam flakon, a teraz nie tyle, że żałuję, ale jednak wiem, że mogłam wybrać lepiej. To nie jest to czego szukałam. Ten zapach nie ma w sobie nic co by przyciągało jest poprawny, żeby nie powiedzieć zwykły nadający się na dzień i wszędzie tam, gdzie nie chcemy powalić otoczenia i zrobić piorunujące wrażenie. Papryczka,ostrość? Więcej ostrości ma moja potrawka z kurczaka lub wietnamskie danie wzięte na wynos. Jest za to słodycz benzoiny, lepka żywica ściekająca z drzewa, klejąca się do palców. Balsamiczność gra tu główną rolę i przeplata się ze słodyczą. Niewiele tu świeżości, ale i nie jest to gourmandowiec. To coś pomiędzy. Składniki w większości chowają się w cień będąc zbyt nieśmiałe by zrobić choć jeden krok do przodu, a naprawde by się to przydało, bo Hot Water praktycznie nie zmienia się w ciągu dnia pozostają do końca taki sam. Brak oryginaloniości jest tu dość dużą wadą tak samo jak trwałość i projekcja. Zużyć i zapomnieć.

yhmmma
yhmmma

Pikantny otulony słodyczą męski zapach ;) świetny do użytku codziennego w chłodne i mroźne dni ! Doskonale się sprawdza. Z każdą aplikacją Hot Water staję się dla mnie piękniejszy niż był poprzednio ! Otula doskonale. Cena niska, a jakość na na prawdę wysokim poziomie. Niedoceniane to pachnidło - dzięki temu też nie popularne, a zdecydowanie warte uwagi ! Trwałość + projekcja - daję max - 12h - a ja nadal go czuję :) ! Za taką cenę dostajemy konkretne i niezwykłe pachnidło :)!

gurlen87
gurlen87

Założenie zostało spełnione. Jest HOT. Połączenie piołunu i papryczki daje niemal wybuchowy wyrzut orientalnej świeżości, który daje o sobie znać otoczeniu i całkiem długo trwa. W kategorii zapachu wyjściowego pierwsza 3.

Seth
Seth

Niewymagająca, dość prosta i przy tym całkiem sympatyczna kompozycja. Swoiste alter ego Cool Water określone najpełniej powinowatym balansem pomiędzy gęstością brzmienia a przestrzenią akordów. Dość szybko ewoluuje, poczynając się ostrym i mocnym aromatem bittera, wyciszającego się w dość monolitycznie wybrzmiewającym akordzie nieco przyduszonej paczuli zaostrzonej - podprogowo raczej, niż rzeczywiście wyczuwalną - ostrą papryczką i ocieplonym balsamicznymi oparami żywic, dając efekt kojarzący się ze słodkawą tabaką. Na mojej skórze projekcja jest ograniczona do sfery fizycznej intymności i wystarczająco trwała. Miłośnikom perfum roszczącym pretensje do znawstwa, przeszkadzać może brak oryginalności kompozycji, budzącej skojarzenia z wieloma innymi projektami i słaba jakość użytych składników, trącących wyczuwalnie syntetycznie. Pomimo, że mi niekoniecznie się podoba, to mojej żonie i owszem, a skoro skomponowano go w celu uwodzenia płci przeciwnej, wydaje się, że z powodzeniem będzie spełniał założoną rolę. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,00.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Hot Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Hot Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Water marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Water marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 VIP Men Bvlgari Aqva Pour Homme Rochas Rochas Man Burberry London for Men Chanel Bleu de Chanel Lalique Lalique Pour Homme Christian Dior Dior Homme Bentley Bentley for Men Intense Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Versace Versace Pour Homme Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Kenzo Kenzo pour Homme Bentley Bentley for Men Bvlgari Bvlgari Man In Black Azzaro Visit For Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013