Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Good Life Davidoff dla kobiet

Good Life Davidoff dla kobiet

Good Life Davidoff dla kobiet Zdjęcia Good Life Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Good Life marki Davidoff to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Good Life został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są figa, jaśmin i róża; nutami serca są magnolia, figa, korzeń irysa i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, pieprz i wetyweria.

Figa Jaśmin Róża

Magnolia Figa Korzeń irysa Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Pieprz Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Good Life by Davidoff.

Good Life Recenzje Perfum

amanda
amanda

Nie przepadam wcale za wytrawnymi i słonymi perfumami.
Jedynym wyjątkiem w tym jest Womanity i jej odmiany,gdzie słony zapach naprawdę mi się podoba.
To co teraz wyczuwam właśnie przypomina mi je.
Figa bardziej kojarzy mi sie jako słodki owoc,ale ja mam na myśli suszoną słodką figę.
Początkowo jest słono pieprzno ciepły.
Trochę puderkowaty przez irysa,rownież też wetywerię można dostrzec.
W dalszej bazie staje się delikatniejszy i zdecydowanie bliskoskórny.
Tak jak przypadła mi do gustu słona syrena Womanity z jej odmianami,tak Good Life to jednak inna bajka.
Niestety,na mojej skórze jest raczej płaskie i dość szybko blednie.
Ale osobom lubiącym figi w perfumach,myślę ,że z pewnością się spodobają.

patetico
patetico

Uroczy zapach, w którym motywem przewodnim jest figa.
Można ją poczuć już przy otwarciu w postaci dojrzałego owocu w miękkim towarzystwie ylang-ylang, który wprowadza nas w nuty serca pobrzmiewające kwiatami: przede wszystkim magnolią, potem jaśminem i różą.
I tu dochodzi kolejny element - liść, a jakże, figowy i żeby ten przewodni motyw nie opuścił nas do końca, łączy się harmonijnie z mleczkiem! figowym w bazie w ciepłym otoczeniu intensywnej ambry i drzewa sandałowego z lekką nutką pieprzu i wanilii.
Zapach jest bardzo zmysłowy i otulający, nie zabija słodyczą, można go śmiało zaliczyć do kategorii orientalnej.
Nie przytłacza swoim ciężarem, pięknie ewoluuje na skórze, a obecność figi w całej rozciągłości dodaje mu oryginalności na tle innych.
Wyżej podana piramida jest wg mnie myląca - figi jest więcej! niż opis sugeruje, nie bardzo wyczujemy wetiver za to brakuje wanilii, której nie da się tu przeoczyć.
Z kolei serce zapachu jest bardziej kwiatowe niż początek.
Pierre Bourdon wyczarował wspaniałą, kremową, kobiecą kompozycję, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych marki Davidoff.
Jaka szkoda, że obecnie tak trudno kupić ten zapach.
Nie chcę jeszcze powiedzieć "Good bye, Good Life"...
Doskonała trwałość i projekcja.
Polecam wielbicielkom fig:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Good Life, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Good Life, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Good Life marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Good Life marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Guerlain Samsara Eau de Parfum Laura Biagiotti Roma Christian Dior Dior Addict Serge Lutens Ambre Sultan Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Yves Rocher Voile d'Ambre John Galliano John Galliano Hugo Boss Deep Red Donna Karan DKNY Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Baby Doll Yves Saint Laurent Manifesto Torrente L`Or de Torrente Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Kenzo Amour Fendi Fendi Theorema Gucci Envy Lalique Amethyst