Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Good Life Davidoff dla mężczyzn

Good Life Davidoff dla mężczyzn

Mam: 14 Miałem: 18 Chcę: 16 Ukochany zapach: 2

Good Life Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Good Life Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Good Life Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Good Life Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Good Life Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Good Life Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Good Life marki Davidoff to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, czarna porzeczka, melon, lawenda i liść figi; nutami serca są pelargonia, fiołek, magnolia i cytryna amalfi; nutami bazy są drzewo sandałowe, herbata, koniczyna, ambra i migdał.

Bergamotka Grejpfrut Czarna porzeczka Melon Lawenda Liść figi

Pelargonia Fiołek Magnolia Cytryna Amalfi

Drzewo sandałowe Herbata Koniczyna Ambra Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Good Life by Davidoff.

Gramercy Park

Good Life Recenzje Perfum

Alarte
Alarte

Ten kapitalny zapach był przez kilka lat czymś w rodzaju perły w koronie na mojej półce z perfumami. Przez kolejny rok duża butelka z Good Life była trzymana pod kluczem, bo żona i jej koleżanki podbierały mi te perfumy w dużych ilościach twierdząc przy tym, że jest to najpiękniejszy UNISEX, jaki w życiu wąchały. Nie przyjmowałem tego stwierdzenia do wiadomości do momentu, kiedy te panie przyniosły mi do porównania Un Jardin En Mediterranee Hermesa z komentarzem, że akurat ten Hermes (oficjalnie unisex) jest podobny, choć jednak ostrzejszy od teoretycznie męskiego Good Life.
Poddałem się, bo panie mają rację - podobieństwo jest duże, przy czym Good Life jest nieco delikatniejszy, jakby bardziej miękki w odbiorze, a to chyba za sprawą obecności w jego składzie herbaty, koniczyny i kwiatów, z których to kwiatów szczególnie biała magnolia jest bardzo wyraźna. Un Jardin En Mediterranee Hermesa jest piękny, lecz wychodzi bardziej choinkowo-cytrynowy, przez co naprawdę jest ostrzejszy od męskiego Good Life.
Moja butelka Good Life już nie stoi pod kluczem - żona używa go do woli, a okazjonalnie "częstuje" nim także swoje koleżanki.
Projekcja średnia, trwałość duża (na ubraniach nawet parę dni). Polecam tym panom, których perfumy nie muszą być tytoniowo-skórzano-pieprzowe, a także tym paniom, które lubią klimaty oddane bardziej ostro w wyżej wymienionym Śródziemnomorskim Ogródku Hermesa.

gurlen87
gurlen87

Jest bardzo fajny:) to najtrafniejsze określenie. Taka esencja zieleni, kojarząca się z młodością, energią i w ogóle życiem:), także plus za ten ogólny charakter witalistyczny. Kompozycyjnie.., początkowo coś w rodzaju połączenia Thierry Mugler Cologne i Dolce Gabbana Pour Homme ale z większą dawką słodyczy, za efekt ten odpowiada duże natężenie kwiatów i owoców. Trwałosc na mnie bardzo dobra(min. 8h)

Rafalec
Rafalec

Stare dobre czasy kiedy były takie cuda na rynku. Nieprodukowany już niestety, więc dozuję baaaaaaaardzo oszczędnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Good Life, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Good Life, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Good Life marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Good Life marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Chanel Egoiste Platinum Chanel Allure Homme Edition Blanche Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dune Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Kenzo Air Cacharel Cacharel Pour Homme Montale Red Vetyver CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Carolina Herrera 212 Men DSQUARED² Potion Loewe Loewe 7 Azzaro Azzaro pour Homme Christian Dior Dior Homme Gucci Envy for Men Kenzo Air Intense Kenzo Kenzo Jungle Homme Bvlgari Black