Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Mam: 11 Miałem: 51 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

wódka
Echo Woman Davidoff dla kobiet Filmy
Echo Woman Davidoff dla kobiet Zdjęcia Echo Woman Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Echo Woman marki Davidoff to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Echo Woman został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są wódka i białe piżmo; nutami serca są piwonia, irys, fiołek i osmantus; nutami bazy są cynamon, nuty drzewne i ambra krystaliczna.

Wódka Białe piżmo

Piwonia Irys Fiołek Osmantus

Cynamon Nuty drzewne Ambra krystaliczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Echo Woman by Davidoff.

Gap Established 1969 Bright
Dolce
Dolce Floral Drops

Echo Woman Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Szypr? Nie nic z tych rzeczy! To fruity floral z przewagą na floral ze słodkawą nutą, choć nie ma tu nic stricte gourmandowego. Najlepiej Echo określą dwa przymiotniki: zwiewny i delikatny i tak też odbierają go inni. Kompozycja typowo na lato i to dla tych którzy nie chcą zbytnio wyróżniać się z tłumu,a poprostu chcą czymś pachnieć. Piżmo, piwonia i odbrobina fiołka natomiast zero cynamonu czy ambry, które niewątpliwie podkręciły by tę nijakość i ociepliły całość, która dla mnie jest bezbarwna. W Echo nie widzę nic ciekawego ot zapach jakiś tysiące.

Buraska
Buraska

Lekkie, zwiewne, landrynkowe? Oj nie, mam zupełnie inne odczucia. Zapach choć dość delikatny, jest jednak bardzo ciężki i duszący, migrenogenny wręcz. Wyczuwam przede wszystkim mdłe kwiaty w towarzystwie nachalnej słodyczy i męczącego irysa.

ewenika
ewenika

miałam te perfumy jakiś czas temu, są lekkie kwiatowe i zwiewne, mogły by być bardziej trwałe

Orzeszkuuu
Orzeszkuuu

Zwiewny, zmysłowy zapach. Połączenie rozgrzanego słońcem lata z bryzą świeżości bijącą od oceanu. Filuterny uśmiech o poranku. Grappa kręci w nosie i zawraca w głowie, upaja. Kwiaty wyłaniają się na skórze po chwili delikatnie i bezpretensjonalnie. Do kompozycji zapachowej dodana została malinowa granita, która przyjemnie spaja pozostałe nuty. Charakterystyczna Davidoff'owa rześkość trwa przez wszystkie fazy i urzeka swoją lekkością.
Zapach jest bardzo dziewczęcy, aczkolwiek nieprzesłodzony. W związku z tym zaskakująca jest dla mnie opływająca różem reklama. Różyczki i falbanki nie wydają mi się najlepszą recenzją, ponieważ Echo nie są kolejną lukrowaną propozycją.
Niestety słaba trwałość to największa wada tych perfum.
Flakonik nowoczesny, ale nieprzekombinowany. W moim odczuciu jedna z ładniejszych propozycji.

amanda
amanda

Po pierwszej aplikacji poczułam lekko landrynkowo kwiatową woń . Praktycznie cały czas zapach jest delikatny zwiewny najlepiej nadający się na lato .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Echo Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Echo Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Echo Woman marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Echo Woman marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe L`Eau de Chloe Christian Dior J`adore Hermes Eau des Merveilles Chanel Chance Eau de Toilette Hermes L’Ambre des Merveilles Lalique Perles De Lalique Kenzo Kenzo Amour Jimmy Choo Jimmy Choo Hermes Elixir des Merveilles Yves Saint Laurent Belle d`Opium Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 The Different Company Sublime Balkiss Versace Versense Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Calvin Klein Euphoria Juliette Has A Gun Lady Vengeance Lanvin Eclat d’Arpège Calvin Klein CK IN2U for Her Gucci Gucci Guilty