Marki » D E » skórzane « Grupy

Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn

Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Davidoff Leather Blend marki Davidoff to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Davidoff Leather Blend został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są szafran i pieprz; nutami serca są róża i ambra; nutami bazy są skóra i papirus.

Szafran Pieprz

Róża Ambra

Skóra Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Davidoff Leather Blend by Davidoff.

La Yuqawam Homme

Davidoff Leather Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Davidoff Leather Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Davidoff Leather Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Davidoff Leather Blend marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Davidoff Leather Blend marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Duro Sisley Sisley Eau de 2 Creed Original Vetiver Montale Patchouli Leaves Estée Lauder Amber Mystique Comme des Garcons Wonderwood Hermes Voyage d'Hermes Parfum Creed Green Irish Tweed Montale Full Incense Bentley Bentley for Men Intense Hermes Terre d'Hermes Amouage Memoir Man Loewe Loewe Pour Homme Estée Lauder Lauder for Men Miller Harris Terre de Bois Yohji Yamamoto Yohji Essential Moschino Moschino Pour Homme Karl Lagerfeld KL Sonia Rykiel Le Parfum Ted Lapidus Rumba Passion