Marki » D E » skórzane « Grupy

Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 8

skórzany
Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Davidoff Leather Blend marki Davidoff to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Davidoff Leather Blend został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są szafran i pieprz; nutami serca są róża i ambra; nutami bazy są skóra i papirus.

Szafran Pieprz

Róża Ambra

Skóra Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Davidoff Leather Blend by Davidoff.

La Yuqawam Homme

Davidoff Leather Blend Recenzje Perfum

Davidoff Leather Blend by Davidoff 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Davidoff Leather Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Davidoff Leather Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Davidoff Leather Blend marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Davidoff Leather Blend marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Guerlain Cuir Beluga Etienne Aigner Aigner Black for Men Crabtree & Evelyn Sienna Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Giorgio Beverly Hills Red for Men English Leather English Leather Alford & Hoff Alford & Hoff Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Byredo Baudelaire Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Krigler Lovely Patchouli Lord`s Jester Zephyr