Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Davidoff Cool Water Summer Dive Woman Davidoff dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

ozonowy
wodny
Davidoff Cool Water Summer Dive Woman Davidoff dla kobiet Zdjęcia Davidoff Cool Water Summer Dive Woman Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Davidoff Cool Water Summer Dive Woman marki Davidoff to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Davidoff Cool Water Summer Dive Woman został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są ananas i melon; nutami serca są lotos i fiołek; nutami bazy są nuty drzewne i irys.

Ananas Melon

Lotos Fiołek

Nuty drzewne Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Davidoff Cool Water Summer Dive Woman by Davidoff.

Cool Water Woman Summer Seas

Davidoff Cool Water Summer Dive Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Davidoff Cool Water Summer Dive Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Davidoff Cool Water Summer Dive Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Davidoff Cool Water Summer Dive Woman marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Davidoff Cool Water Summer Dive Woman marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Lacoste Touch of Pink Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Britney Spears Believe Benefit B Spot Victoria`s Secret Love Rocks Corine de Farme Los Angeles Night DSH Perfumes Songbird Marc de la Morandiere Ayako Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes