Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Davidoff Cool Water Summer Dive Man Davidoff dla mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 1

morski
ziołowy
Davidoff Cool Water Summer Dive Man Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia Davidoff Cool Water Summer Dive Man Davidoff dla mężczyzn Zdjęcia

Davidoff Cool Water Summer Dive Man marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Davidoff Cool Water Summer Dive Man został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, cytryna amalfi, mandarynka, woda morska, bazylia, szałwia i jagody jałowca.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka Woda morska Bazylia Szałwia Jagody jałowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Davidoff Cool Water Summer Dive Man by Davidoff.

Cool Water

Davidoff Cool Water Summer Dive Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Davidoff Cool Water Summer Dive Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Davidoff Cool Water Summer Dive Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Davidoff Cool Water Summer Dive Man marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Davidoff Cool Water Summer Dive Man marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Parfum Loewe Loewe 7 Natural Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent M7 Gucci Gucci pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Robert Piguet Bois Noir Prada Prada Amber Pour Homme Intense Antonio Puig Quorum Guerlain Guerlain Homme Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Moschino Uomo? Thierry Mugler A*Men Pure Havane Montale Dark Aoud David & Victoria Beckham David Beckham Homme