Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Davidoff dla mężczyzn

Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Davidoff dla mężczyzn

ziołowy

Davidoff Cool Water Men Ice Fresh marki Davidoff to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Davidoff Cool Water Men Ice Fresh został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są szałwia i bazylia; nutą bazy jest nuty zielone.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka

Szałwia Bazylia

Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Davidoff Cool Water Men Ice Fresh by Davidoff.

Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Davidoff Cool Water Men Ice Fresh marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Davidoff Cool Water Men Ice Fresh marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Nautica Nautica Island Voyage Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Guerlain Petite Guerlain Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Carthusia Mediterraneo L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Tommy Hilfiger Tommy Tallulah Jane 333 O Boticario Ma Cherie DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Illume Happiology Bamboo & Agave