Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cool Water Woman Summer Seas Davidoff dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
wodny
Cool Water Woman Summer Seas Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Woman Summer Seas Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Woman Summer Seas marki Davidoff to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Cool Water Woman Summer Seas został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi melon; nutą serca jest konwalia; nutą bazy jest korzeń irysa.

Melon

Konwalia

Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Woman Summer Seas by Davidoff.

Cool Water Pure Pacific for Her
Cool Water
Davidoff Cool Water Summer Dive Woman
Cool Water Into The Ocean for Women
Davidoff Cool Water Woman Coral Reef Edition

Cool Water Woman Summer Seas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Woman Summer Seas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Woman Summer Seas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Woman Summer Seas marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Woman Summer Seas marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Magnetic Beat Escada Escada Blue Romance Christian Dior Dune Sun Avon Dreamlife Bouquet Victoria`s Secret Heavenly Kiss Lobogal Lobogal Gold Van Gils Her Aura Gin Tonic Happy Hour Women Corine de Farme Witch Will Fiorucci Pin Up I M Funny Oscar de la Renta Oscar Tropical Strange Invisible Perfumes Tropical Vial