Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cool Water Woman Freeze Me Davidoff dla kobiet

Cool Water Woman Freeze Me Davidoff dla kobiet

tropikalny
Cool Water Woman Freeze Me Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Woman Freeze Me Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Woman Freeze Me marki Davidoff to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cool Water Woman Freeze Me został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutę głowy stanowi ananas; nutami serca są magnolia, fiołek, bambus, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, korzeń irysa i brzoskwinia.

Ananas

Magnolia Fiołek Bambus Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Korzeń irysa Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Woman Freeze Me by Davidoff.

Cool Water Woman Freeze Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Woman Freeze Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Woman Freeze Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Woman Freeze Me marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Woman Freeze Me marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versus Time For Pleasure Laura Biagiotti Emotion Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Kenzo Ca Sent Beau Paul Smith Paul Smith Story Gilles Cantuel Flowers Otto Kern Signature Women Creed Acqua Fiorentina Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Britney Spears Radiance Garage GRG Mauboussin Mauboussin Pour Elle