Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Cool Water Woman Exotic Summer Davidoff dla kobiet

ozonowy
wodny
Cool Water Woman Exotic Summer Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Woman Exotic Summer marki Davidoff to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Cool Water Woman Exotic Summer został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi melon; nutami serca są konwalia i nuty kwiatowe; nutą bazy jest korzeń irysa.

Melon

Konwalia Nuty kwiatowe

Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Woman Exotic Summer by Davidoff.

Cool Water Woman Exotic Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Woman Exotic Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Woman Exotic Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Woman Exotic Summer marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Woman Exotic Summer marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo Oscar de la Renta Oscar Bamboo Michael Kors Island Fiji Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Calvin Klein CK One Summer 2010 Ulric de Varens Mini Blue Antonio Puig Thais Vapro International Rampage 100% Love Liz Claiborne Curve Wave Oriflame Sensoria Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle