Marki » D E » aromatyczno - wodne « Grupy

Cool Water Woman Cool Summer Davidoff dla kobiet

Cool Water Woman Cool Summer Davidoff dla kobiet

morski
Cool Water Woman Cool Summer Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Woman Cool Summer Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Woman Cool Summer Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Woman Cool Summer marki Davidoff to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet. Cool Water Woman Cool Summer został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są woda morska i marakuja; nutą serca jest cereus "królowa nocy"; nutami bazy są brzoskwinia i piżmo.

Woda morska Marakuja

Cereus

Brzoskwinia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Woman Cool Summer by Davidoff.

Cool Water Woman Cool Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Woman Cool Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Woman Cool Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Woman Cool Summer marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Woman Cool Summer marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Davidoff Cool Water Puma Puma Create Man Davidoff Cool Water Game for Him Nautica Nautica Blue Nautica Nautica Sunset Voyage Pacsun Kirra O Boticario Xtreme Mario Valentino Ocean Rain Yves Rocher Transat Tiens Envol Carol`s Daughter Ocean