Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cool Water Wave Davidoff dla kobiet

tropikalny
wodny
ozonowy
Cool Water Wave Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Wave Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Wave marki Davidoff to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są marakuja, gujawa, mango i arbuz; nutami serca są piwonia, frezja i różowy pieprz; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Marakuja Gujawa Mango Arbuz

Piwonia Frezja Różowy pieprz

Irys Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Wave by Davidoff.

L'Eau par Kenzo Mirror Edition pour Femme
SeaSide Woman
New West for Her
Aqua for Her
Into the Blue

Cool Water Wave Recenzje Perfum

zorra
zorra

Aż się zdziwiłam spoglądając na słupek "nie lubię". No bo ja lubię. Tego zwyklaka, ogóraska podbitego frezją, piżmem i iryskiem. Zapach czystości chemii gospodarczej. Zgoda. Ale, jest pewne ale: ten zapach bardzo pozytywnie mnie się kojarzy. Z domem, latem, z leniwym popołudniem. Nie szukam w nim drugiego dna. Jest przejrzysty, świeży jak czyste pranie suszone w słońcu. Czasem potrzeba nam takiego zapachu na co dzień.

amanda
amanda

Miałam rok temu ten zapach przez któciutki czas.
Spodziewałam się czegoś lekkiego z wodną nutą na lato.
Niech by i z owocami, ale zanurzonymi w wodzie, czym przyjemnie byłoby się psiknać gdy żar będzie lać się z nieba i z asfaltu. Niestety również mam podobne rozczarowanie jak koleżanki poniżej. Zmylił mnie kolor flakonu obiecujący letnie wodne przyjemności.
Dostałam zapach ostry, przyduszający bardziej męski niż damski. Wibrujący pieprz ponad wszystko, nawet dokładnie reszty nie pamiętam bo tylko utrwalił mi się ten pieprz..do tej pory na widok tego flakonu wzdrygam się.

milena1881
milena1881

Gorszy niż Cool Water Woman... jeden wielki arbuz z ogórkiem jak kostka do kibli o zapachu morskim..totalnie nie lezy mi ten zapach...
Trwalosc średnia 3-4 h jak jest zimno..jak cieplo (latem) potrzyma troche dluzej ;-)

lexis1979
lexis1979

Letnie zapachy kojarzą się przeważnie z morską wodą, bryzą, świeżością. Podobnie jak butelka Davidoff Cool water Wave. Niestety, na butelce się kończy. Dla mnie zapach zupełnie nie przystaje do opakowania. Przede wszystkim jest niezwykle duszący, w szczególności jak na zapach z letnimi konotacjami. O "dusicielstwo" podejrzewam irysa albo piwonię, bo frezję w perfumach raczej lubię. Owoce nie są dla mnie zbyt wyczuwalne, może odrobina arbuza, który sam w sobie jest dośc mdły. Jeśli już mam go zmęczyć, męczę go właśnie zimą, bo chłód dobrze wyostrza takie duszące pudrowe słodycze, zmniejszając ich intensywność, w cieple jest dla mnie nie do przyjecia, bo nie ma w sobie niczego chłodzącego. Trwałość za to rewelacyjna - utrzymuje sie cały dzień w pracy i jeszcze trochę.

dżastin90
dżastin90

Piękny, baaardzo świeży zapach, intensywny, intrygujący, dość długo utrzymuje się na skórze, nie do znudzenia. Uwielbiam go!

wiktorwroz
wiktorwroz

A ja czuje w nich po prostu wode... Zimna, meska wode , ktora z czasem utlenia sie do frezji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Wave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Wave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Wave marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Wave marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Chanel Coco Mademoiselle Thierry Mugler Womanity Calvin Klein CK One Shock For Her Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Yves Rocher So Elixir Stella McCartney Sheer Stella 2008 Dolce&Gabbana By Chanel Chance Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Oriflame Sun Balenciaga Balenciaga L`Essence Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette La Perla J`Aime La Nuit Calvin Klein CK One Gucci Gucci Guilty Yves Rocher Moment de Bonheur Giorgio Armani Emporio Armani Lei Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition DSQUARED² Potion for Women