Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cool Water Sensual Essence Davidoff dla kobiet

Cool Water Sensual Essence Davidoff dla kobiet

Cool Water Sensual Essence Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Sensual Essence Davidoff dla kobiet Zdjęcia Cool Water Sensual Essence Davidoff dla kobiet Zdjęcia

Cool Water Sensual Essence marki Davidoff to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cool Water Sensual Essence został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są plumeria i orchidea; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Bergamotka Czerwone jagody

Plumeria Orchidea

Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Water Sensual Essence by Davidoff.

Amor Amor

Cool Water Sensual Essence Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Nie wiem, dlaczego marka Davidoff postanowiła wypuścić to dzieło pod banderą „Cool Water”. Moim zdaniem nie ma nic wspólnego z kuzynem w niebieskim flakonie. Ale to dobrze! Ja nazwałabym ten zapach „Summer Essence”.

Zapach już od samego początku iskrzy letnim entuzjazmem. Owoce i kwiaty są tutaj nieoczywiste i pachną słońcem, plażą i lasem. Tak, jednocześnie! Frangipani wprowadza ciepły, słoneczny nastrój (ale nie tak męczący jak w przypadku Sun di Gioia), a delikatna słodycz wanilii wraz z piżmem utrwalają całość. Ten zapach kojarzy mi się z mamą. Mogę przysiąc, że miała kiedyś bardzo podobne perfumy!

Będę na niego polować, bo jest cudowny.

Agnieszka1974
Agnieszka1974

Fajne wamiliowe, otulające. Podobne do Cacharel Amor amor. Chociaż w tych drugich czuć czerwone owoce.Pachną rozgrzaną słońcem skórą, wysmarowaną oliwką.

liczi
liczi

Przyjemne, ciepłe, dzienne, eleganckie. Niestety bardzo nietrwałe. Na skórze nie utrzymują się dłużnej jak 2 godziny, na ciuchach może 5. Tak je lubię, że postanowiłam walczyć z ulotnością, zaopatrzyłam się w 100 ml na półkę i 30 do torebki.

matka1973
matka1973

nie lubię cool water, nie lubię żadnego zapachu davidoff , więc kiedy dostałam próbkę, to chciałam ją z miejsca puścić w świat, jednak nie wiem co mnie podkusiło, że psiknęłam i...no rewelacja!!! sama jestem zdziwiona, że tak delikatny i świeży, dopiero po chwili idący w stronę waniliowości zapach zachwycił mnie; jest miękki, lekki, przejrzysty, z wyczuwalną po jakimś czasie ciasteczkową wanilią, nienachalny, bez ogona, a jednak czuję go bardzo długo, szczególnie we włosach, poza tym (i tu zachodzę w głowę dlaczego)kojarzy mi się z Bożym Narodzeniem...polubiłam...chyba na długo, jest przemiłą odskocznią od mocarzy, które zamieszkują moje półki

vertigo
vertigo

Słabizna.

Orchidea, obecna w wielu współczesnych zapachach, w Cool Water Sensual Essence jest nutą dominującą.
Do tego bardzo syntetyczne owoce: bergmotka i porzeczki.
Wyczuwalna również wanilia i frangipani.
Całość mdląca i do BULU przewidywalna.

Bardzo generyczny, bardzo nudny, pachnący jak tanie podróbki z bazaru / zapachy dla supermarketów.
Dramat fryzjera.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Cool Water Sensual Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Cool Water Sensual Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Water Sensual Essence marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Water Sensual Essence marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Beyonce Heat Rush Versace Crystal Noir Joop! All About Eve Lancome Tresor Midnight Rose Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Sarantis C-Thru Ruby Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette Roberto Cavalli Just Cavalli Lolita Lempicka Si Lolita Madonna Truth or Dare Beyonce Heat Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Yves Rocher Flowerparty by Night Yves Rocher Neonatura Cocoon Lalique Amethyst Viktor&Rolf Flowerbomb Oriflame Elvie Summer Magic Sarantis B.U. Sexy